Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Programma

zaterdag 18 januari
11:00 GMT +1
Hippische sport springen
Wereldbeker springen, Leipzig
Leipzig
11:00 GMT +1
Hippische sport springen
Wereldbeker springen, Leipzig
Leipzig
GMT + 1
Hippische sport springen
Wereldbeker springen, Leipzig
Leipzig
17:25 GMT +1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
17:25 GMT +1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
GMT + 1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
20:30 GMT +1
Waterpolo Heren
EK waterpolo (m): Nederland-Servië
Boedapest
20:30 GMT +1
Waterpolo Heren
EK waterpolo (m): Nederland-Servië
Boedapest
GMT + 1
Waterpolo Heren
EK waterpolo (m): Nederland-Servië
Boedapest
zondag 19 januari
11:00 GMT +1
Hippische sport springen
Wereldbeker springen, Leipzig
Leipzig
11:00 GMT +1
Hippische sport springen
Wereldbeker springen, Leipzig
Leipzig
GMT + 1
Hippische sport springen
Wereldbeker springen, Leipzig
Leipzig
13:00 GMT +1
Veldrijden
Wereldbeker veldrijden
Nommay Pays de Montbeliard
13:00 GMT +1
Veldrijden
Wereldbeker veldrijden
Nommay Pays de Montbeliard
GMT + 1
Veldrijden
Wereldbeker veldrijden
Nommay Pays de Montbeliard
16:00 GMT +1
Waterpolo Dames
EK waterpolo (v): Nederland-Spanje
Boedapest
16:00 GMT +1
Waterpolo Dames
EK waterpolo (v): Nederland-Spanje
Boedapest
GMT + 1
Waterpolo Dames
EK waterpolo (v): Nederland-Spanje
Boedapest
17:25 GMT +1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
17:25 GMT +1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
GMT + 1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
maandag 20 januari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open tennis
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open tennis
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open tennis
Melbourne
10:00 GMT +1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
10:00 GMT +1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
GMT + 1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
17:25 GMT +1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
17:25 GMT +1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
GMT + 1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
dinsdag 21 januari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open tennis
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open tennis
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open tennis
Melbourne
09:00 GMT +1
Para_Skiën
Wereldbeker para-alpineskiën, Kranjska Gora
09:00 GMT +1
Para_Skiën
Wereldbeker para-alpineskiën, Kranjska Gora
GMT + 1
Para_Skiën
Wereldbeker para-alpineskiën, Kranjska Gora
10:00 GMT +1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
10:00 GMT +1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
GMT + 1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
17:25 GMT +1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
17:25 GMT +1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
GMT + 1
Lausanne 2020, Jeugd Olympische Spelen
Lausanne
woensdag 22 januari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open tennis
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open tennis
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open tennis
Melbourne