Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Programma

zondag 5 april
02:00 GMT +1
Turnen Dames
Wereldbeker turnen meerkamp
Tokio
02:00 GMT +1
Turnen Dames
Wereldbeker turnen meerkamp
Tokio
GMT + 1
Turnen Dames
Wereldbeker turnen meerkamp
Tokio
maandag 6 april
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
GMT + 1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
dinsdag 7 april
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
GMT + 1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
20:00 GMT +1
Waterpolo Dames
World League waterpolo (v): Nederland-Spanje
Utrecht
20:00 GMT +1
Waterpolo Dames
World League waterpolo (v): Nederland-Spanje
Utrecht
GMT + 1
Waterpolo Dames
World League waterpolo (v): Nederland-Spanje
Utrecht
woensdag 8 april
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
GMT + 1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
donderdag 9 april
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
GMT + 1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
vrijdag 10 april
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
GMT + 1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
zaterdag 11 april
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
GMT + 1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
zondag 12 april
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
GMT + 1
Tafeltennis
OKT tafeltennis (afgelast)
Moskou
woensdag 15 april
03:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore
03:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore
GMT + 1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore
donderdag 16 april
03:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore
03:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore
GMT + 1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore
vrijdag 17 april
03:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore
03:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore
GMT + 1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore
10:00 GMT +1
Handbal Heren
OKT handbal (m)
Frankrijk, Duitsland, Noorwegen
10:00 GMT +1
Handbal Heren
OKT handbal (m)
Frankrijk, Duitsland, Noorwegen
GMT + 1
Handbal Heren
OKT handbal (m)
Frankrijk, Duitsland, Noorwegen
14:00 GMT +1
Tennis
FED Cup, play-offs: Nederland-China (uitgesteld)
Den Bosch
14:00 GMT +1
Tennis
FED Cup, play-offs: Nederland-China (uitgesteld)
Den Bosch
GMT + 1
Tennis
FED Cup, play-offs: Nederland-China (uitgesteld)
Den Bosch
zaterdag 18 april
03:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore
03:00 GMT +1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore
GMT + 1
Beachvolleybal
World Tour beachvolleybal 4*-toernooi (afgelast)
Singapore